RENAULT FLUENCE DİZEL

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Marka
-
Renault
Model
-
Fluence Dizel
Yıl
-
2015
Motor
-
1500
Vites
-
Düz Vites
Kasa Tipi
-
Sedan
Yakıt
-
Dizel

istanbul Renault Fluence Dizel Araç Kiralama

ADINIZ  :

SOYADINIZ  :

E-mail  :

TELEFON  :

ALIŞ YERİ  :

ALIŞ TARİHİ  :

Open the calendar popup.

İADE YERİ  :

İADE TARİHİ  :

Open the calendar popup.

AÇIKLAMA  :

RENAULT FLUENCE DİZEL

Ağır, oturaklı ve size güven veren bir araç, hem canınızı hem de sevdiklerinizi güvenle emanet edeceğiniz bir aracı temsil etmektedir. Renault markası, tüm ürünlerinde detaylı çalışmalarla insanların hizmetine kaliteli sunumlarda bulunma gayreti gösterirken, Rent a car sektörünün de bu gelişimden etkilendiğini söylemek mümkün.

Renault Fluence Dizel Kiralama ile hem araç ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayabilir hem de türkiye şartlarının en ideal seçimini güvenle yapabilirsiniz. Lüks, modern ve kaliteli araçları, sürekli donanımlı şekilde hizmetinize sunan Rent a car sektörü, genel ihtiyacınızı ve ulaşım konusundaki isteklerimizi karşılama konusunda da isabetli adımlar atmaktadır. Eğer siz de bu hizmetten, hem ekonomik hem de güvenlik açısından yararlanmak istiyorsanız, yapacağınız Renault Fluence Dizel Kiralama girişimi ile birlikte, doğru bir karar vermiş olursunuz. İç hacminin geniş olması tam bir aile arabası olduğunu gösterirken, seri olması ve yol tutuşu da trafik anlamında size avantajlar sağlayacaktır. Renault Fluence Dizel Kiralama ile hem dizel hem de ekonomik şartların ön plana taşımanız mümkün olmakla birlikte, araç kalitesi ve yol güvenliği açısından da önemli avantajlar sizinle beraber olacaktır.

Araç kiralama hizmetlerinin ellerindeki sermayeyi, güçlü, hazır ve dinamik tutmaları, Renault gibi kaliteli araçlara yönelmeleri ile mümkün olmaktadır. Her türlü ulaşım sorununuzu kökten çözecek bir çözüm olarak, bu kaliteli araçları kiralama, size ve sevdiklerinize ideal bir tercih oluşturacaktır. Güçlü motor yapısı, kolay kolay arıza vermeyen modern donanımı, bu aracı adeta türkiye şartlarının ideal bir aracı konumuna taşımaktadır.